Dyniowe półkolonie tylko w Polskiej Szkole Bez Granic.
Odbyły się u nas energetyczne dyniowe półkolonie, które zapewniły każdemu dziecku wspaniałe wrażenia i liczne aktywności w halloweenowej atmosferze. Był to tydzień atrakcji podczas których odbyły się różne straszne zabawy: przejścia przez pajęczą sieć, spotkanie z mumią, odstraszanie duchów, klątwy Szalonej Czarownicy- tańce połamańce, slalom przez dyniowe pole, malowanie twarzy i wiele innych niespodzianek.
Dużą atrakcją była kulinarna przygoda- przygotowanie babeczek ryżowych z mrocznymi dekoracjami. Każdego dnia odbywały się warsztaty plastyczne, na których dzieci mogły wykazać się pomysłami, kreatywnością , a przede wszystkim radością tworzenia. Zajęcia plastyczne z cyklu “farby, mazaki i nożyczki w ciemnej odsłonie” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Halloween na dyniowych półkoloniach to strzał w dziesiątkę!
Zapraszamy w przyszłym roku 🙂

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dyniowych półkolonii, która znajduje się w naszej galerii pt: Filmy szkolne.

Zobacz galerię z tego wydarzenia…

17017