Drodzy Rodzice! Chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałym wydarzeniem, które miało miejsce w Polskiej Szkole Bez Granic w Tyrrelstown w sobotę, 17 lutego. Nasi wspaniali rodzice zgromadzili się, by uczestniczyć w emocjonującym dyktandzie!
Podczas tego wyjątkowego spotkania rodzice nie tylko pisali dyktando, ale również cieszyli się miłą atmosferą i wspólnymi chwilami przy filiżance aromatycznej kawy.☕️
Dziękujemy wszystkim za udział, odwagę i zaangażowanie!
Chcielibyśmy także wyrazić ogromną wdzięczność dla nauczycielki Pani Leny Szturomskiej-Józwik za jej zaangażowanie w przygotowanie dyktanda, sprawdzenie prac oraz uroczyste wręczenie dyplomów wszystkim uczestnikom, i słodkich niespodzianek dla zwycięskiej trójki rodziców.
Do zobaczenia na kolejnych ciekawych wydarzeniach z polską literaturą i ortografią w naszej szkole! ‍
Zapraszamy do szkolnej galerii zdjęć!
https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/dyktando-dla-rodzicow