Chcielibyśmy się z Wami podzielić niezwykłą inicjatywą, która rozkwita w naszej klasie pierwszej! Nasze dzieciaki nie tylko świetnie się uczą, ale również troszczą się o przyrodę w okresie zimowym.
 
Ostatnio nasi młodzi ornitolodzy postanowili pomóc ptakom w trudnym czasie, budując karmniki. To nie tylko edukacyjna zabawa, ale także piękny gest troski o środowisko i zwierzęta. Dzieci z wielkim zapałem zbierają materiały, projektują, a następnie wspólnie wytwarzają małe domki dla naszych skrzydlatych przyjaciół.
 
Cieszy nas, że pierwszaki uczą się już teraz, jak ważne jest dbanie o przyrodę i otaczający nas świat. Dzięki tym doświadczeniom, karmniki, które tworzymy, staną się nie tylko miejscem dla ptaków, ale również źródłem cennych lekcji o współodpowiedzialności za naszą planetę.
 
Dziękuję Wam wszystkim za zaangażowanie i wspólną pracę nad tym pięknym projektem. Mam nadzieję, że nasze dzieci będą kontynuować tę ścieżkę troski o naturę i będą inspiracją dla innych.
 
Zapraszam wszystkich do wspierania naszych małych ekologów, śledzenia postępów naszych projektów i dzielenia się własnymi pomysłami na troskę o przyrodę!
 
#DbamyOPtaki #Ekologia #KlasyPierwsze #TroskaOPrzyrodę
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
https://polskaszkolabezgranic.com/galeria/nggallery/zdjecia-szkoly/budujemy-karmniki-dla-ptakow-klasa-1