28 października w szkole odbył się Dzień Dyni oraz rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej pomysłową halloweenową dynię. W konkursie wzięli uczniowie i przedszkolaki z naszej szkoły. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu konkursem i dostarczeniu wielu dyń mogliśmy zorganizować niepowtarzalną wystawę. Pojawiły się dynie od uroczych do upiornych i awangardowych…stając się niezwykłą uciechą dla oka.
Kulminacyjnym punktem naszego dyniowego święta było spotkanie wszystkich uczniów i przedszkolaków na sali gimnastycznej w celu prezentacji dyni i przyznania dyplomów oraz nagród dla zwycięzców.
Komisja konkursowa miała ogromny problem, aby wybrać dynię nr.1.
Prace oceniano pod względem oryginalności pomysłu, estetyki wykonania oraz wykorzystania różnych technik plastycznych. Jednak po burzliwych obradach przyznano następujące nagrody:
1 miejsce- Maja Majchrzyk
2 miejsce- Ignacy Wieteska
3 miejsce- Igor Gąsiorek .
Pozostali uczestnicy dostali dyplomy i słodkości.
Było to wspaniałe świętowanie wyjątkowego szkolnego wydarzenia.

dzień dyni