Szkolny Konkurs na wyhodowanie najpiękniejszych i najciekawszych kryształów w warunkach domowych okazał się ciekawym eksperymentem dla naszych uczniów.
hodujemy-krysztaly27 lutego odbyła się w naszej szkole wystawa kryształków. Pokaz zapewnił dużo emocji i westchnień podziwu nad fantazyjnymi kryształami. Artystyczne doznania sięgnęły zenitu, gdy mogliśmy zobaczyć z bliska błyszczące i mieniące się w kolorach kryształy. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym dzieciom za stworzenie tak baśniowych wzorów. Gratulujemy zwycięzcom, kryształowym twórcom za wspaniałe dzieła, które mogłyby wypełnić pałac Królowej Śniegu gdzieś daleko w Zimowej Krainie.
Dziękujemy Jolancie Michaluk za przygotowanie konkursu. Pani Jola w każdą sobotę odkrywa z dziećmi rzeczy nieznane, ciekawe i intrygujące…bo taki jest właśnie świat nauki.

Zobacz zdjęcia kryształów