ŚWIĄTECZNE PIERNIKI

  • Grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Uczniowie klasy 6 postanowili trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły. W dniu 19 grudnia w szkole miało miejsce wielkie  dekorowanie świątecznych pierników. Pomysłów na najpiękniej udekorowany piernik było mnóstwo – efekty pracy można zobaczyć na zdjęciach. W całej szkole unosił się korzenny zapach przywołujący wśród zebranych – zarówno dzieci, jak i dorosłych – najmilsze wspomnienia świąteczne.

    Dekorowanie pierników sprawiło naszym uczniom wielką radość, a jednocześnie w sposób miły i praktyczny utrwaliło tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Pragnąc podzielić się pysznymi owocami swojej pracy, z upieczonych pierników dzieci przygotowały „piernikowe prezenciki” oraz świąteczne kartki dla najbliższych.

    Dziękujemy pani Annie Nowak za realizację świątecznych zajęć.

    Zobacz galerię z tego wydarzenia…

    1001